Naše místní firma Zahrady Ostrava s dlouhodobou tradicí a letitými odbornými zkušenostmi se zabývá komplexním řešením soukromých zahrad, veřejných prostor, parků a průmyslových areálů.

Nabízíme služby v oblasti zahradní architektury. Provádíme projekce, realizace a jejich následnou údržbu. Instalujeme automatické závlahové systémy, zakládáme trávnaté plochy, pokládáme kvalitní kobercové trávníky, navrhujeme zahradní osvětlení, stavíme okrasné kamenné zídky i gabiony, dodáváme drobné zahradní stavby a dřevěné prvky, realizujeme vodní toky, jezírka a koupací biotopy, instalujeme střešní zahrady a zelené vertikální stěny. Provozujeme květinový e-shop s floristicko - dekoračními službami a interiérový servis rostlin.

Odborné poradenství a individuální konzultaci – poskytujeme dle přání a potřeb zákazníků.

,,Krédem naši společnosti je profesionalita, ze které vyplývá nejvyšší spokojenost zákazníků a zároveň klademe vysoký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Pro udržení trvalého rozvoje a vysoké úrovně našich služeb, prohlubujeme teoretické znalosti a praktické dovednosti našich pracovníků a jsme schopni operativně řešit potřeby všech zákazníků.

Zaměřujeme se na kvalitu, osobní přístup, vstřícnost, kreativitu, samostatnost, rychlost a dokonalost služeb.

Vždy se snažíme o originální vytvoření zahrady odpovídající Vašim představám a vycházíme vstříc k Vaší plné spokojenosti. Svěřte svou zahradu do rukou odborníků a nemusíte se o nic starat. Zařídíme vše za Vás – spolehlivě, kvalitně a s ohledem na Vaše finanční možnosti.,,

 

Jednatel firmy zahrady Ostrava Ing. David Kubiš, MZLU Zahradnícká fakulta v Lednici na Moravě, odborná profesní stáž ve Skotsku a pracovní zahradní stáž ve Švýcarsku.

  • Osvědčení II. stupně o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky pro ochranu rostlin
  • Certifikát pro instalaci závlahového systému RAIN BIRD

Zahradní architektka Ing. Martina Elefantová, MZLU, Zahradní a krajinářská architektura, lektorka, vedoucí e-shopu, floristka.

Realizační tým odborně vyučen v oboru.

 

V Zátiší 646/12
709 00  Ostrava-Mariánské Hory

Moravskoslezský kraj
Česká republika
IČ 01542672

Pondělí - Pátek  7:00 - 18:00

Ing. David Kubiš
tel. 777 839 545
email: dkubis@zahradyostrava.cz